Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to

Kronika  zplacu budowy

Muzeum na Facebooku:

facebook MUZEUMPULASKI
Muzeum na Twitterze @muzeumpulaski

@muzeumpulaski

Muzeum
jest członkiem
Loklanej Organizacji
Turystycznej
Warkocz Pilicy

Światowy Dzień Ziemi już za nami

 Tegoroczne obchody Światowego Dnia Ziemi już za nami. Dzięki zaangażowaniu uczniów wareckich szkół z winiarskiego parku zniknęły stare butelki, elementy tworzyw sztucznych, fragmenty zużytych kabli elektrycznych i inne odpady. Pracy było co niemiara. Poszły w ruch metalowe grabki, zużyto mnóstwo gumowych rękawiczek i foliowych worków. A wszystko po to, by zabytkowy park przywitał spacerowiczów prawdziwie pięknym, wiosennym wyglądem.

Muzeum dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję: klasie II b, II c, II d i II e (opiekunowie: p. Katarzyna Luśniewska, p. Ewa Górczyńska, p. Marek Brzeźnicki) z Gimnazjum nr 1 w Warce, klasie IV b (opiekun p. Agnieszka Jaworska) z PSP nr 1 w Warce, klasie VI b, VI d, IV b i V a (opiekunowie: p. Jolanta Jagielińska, p. Justyna Wojciechowska, p. Marcin Banach) z PSP nr 2 w Warce, klasie I a i I b (opiekun: p. Iwona Masiewicz) z LO w Warce.

Specjalne podziękowania za wsparcie organizacji Światowego Dnia Ziemi w winiarskim parku należą się Browarowi WARKA oraz Zakładowi Usług Komunalnych w Warce.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
 

dzienziemi2013b
herbgroj2010

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce jest samorządową
instytucją kultury Powiatu Grójeckiego.

Copyright © 2004-2013 Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce