Loklanej Organizacji
Turystycznej
Warkocz Pilicy

Rajd rowerowy o szablę Pułaskiego zakończony

20 sierpnia na terenie miejscowo¶ci Lesznowola k. Grójca odbył się III finałowy etap rajdu rowerowego o szablę Kazimierza Pułaskiego.
W kategorii Familijnej cały cykl zawodów zakończył się zwycięstwem zespołu Iwona i Marcin (65 pkt.), którzy wygrali replikę szabli gen. Kazimierza Pułaskiego. Na 2. miejscu uplasował się WGR-Team 1 (46 pkt.), a na 3. miejscu Błyskawice Giant (45 pkt.).
Kategorię Master wygrał Jacek Winiarczyk (51 pkt.), na 2. miejscu uplasował się Leszek Herman-Iżycki (50 pkt.), a 3. miejsce zaj±ł Robert Wojtala (37 pkt.).
Nagrody zwycięzcom rajdu wręczał starosta Grójecki Jerzy KaĽmierczak, a szablę Pułaskiego wręczyła Iwona Stefaniak Dyrektor Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego.